U 3. kolu II HRL zapad gostovali smo u Karlovcu i ostvarili poraz od ekipe Dubovca.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme smo pružali mlaku igru, pogotovo u obrani gdje su domaćini s lakoćom dolazili u situacije za pogodak, no to nije bilo vidljivo na rezultatu (zaostatak 6:4, 8:6, 10:8). U drugom dijelu prvih 30 minuta utakmice ekipa Dubovca kažnjava sve naše propuste i na odmor odlazi sa 7 pogodaka prednosti (19:12). Nakon odmora se nastavlja u istom ritmu, domaćini dolaze i na +8 (22:14), te u svojim glavama 20-ak minuta prije kraja završavaju utakmicu. To im se umalo obilo o glavu, budući smo počeli igrati znatno agresivnije i odlučnije. Napad po napad, obranu po obranu i uspjeli smo smanjiti zaostatak na -3 (30:27) 5 minuta prije kraja utakmice. U završnici utakmice ne uspijevamo realizirati izrađene prilike, te dolazimo do poraza 30:32. Uz solidne golmane Kolačevića i Brkljačića napadački su se istakli Pavelić i Udiljak s po 6, te Jelić, Brajković i Blašković s po 4 pogotka.

Za vikend koji slijedi nas očekuje nova utakmica, kada na domaćem terenu dočekujemo ekipu Rovinja protiv koje ćemo pokušati prekinuti negativan niz.