Pobjeda protiv Buja i poraz od Umaga u 2. krugu 1. HMKRL zapad.

U Gospiću smo u sklopu 2. kruga 1. HMKRL zapad odigrali utakmice protiv Buja i Umaga, te ostvarili pobjedu i poraz.

RK GOSPIĆ – RK BUJE 20:19 (12:9) – iako smo cijelu utakmicu proveli u vodstvu od 3-4 pogotka razlike, nismo uspjeli prelomiti utakmicu, a prilike su nam se ukazivale više puta. Nervoza i nesigurnost u ključnim trenucima omogućili su ekipi Buja da u posljednjih pola minute utakmice uđe pri rezultatu 19:19. Nakon pozvanog time-outa odradili su naši dečki dogovorenu akciju, no umjesto realizacije s desnog krila vraćamo loptu do Mihelića koji nas svojim 7. pogotkom 3 sekunde prije kraja dovodi do pobjede. Uz Mihelića najefikasniji su bili Suknaić i Kosanović s po 4 postignuta pogotka.

RK UMAG – RK GOSPIĆ 24:18 (13:9) – loše otvaranje utakmice “potpomognuto” s 4 pogođene prečke dovodi nas u početni zaostatak (0:4) koji se na kraju pokazao ključnim za ishod utakmice. U drugih 20 minuta dolazimo do zaostatka od 6 pogodaka,  uspijevamo posložiti obranu i vratiti se na -3, no dalje nismo uspjeli. Ponovno su najraspoloženiji bili Mihelić sa 8, te Suknaić i Kosanović s po 3 pogotka.