Na gostovanje u Crikvenicu (nedjelja 14.4.2019.) smo doslovno rečeno krenuli bez pola ekipe.

Uslijed brojnih klupskih obveza trenera i podmlatka bili smo lišeni pomoći kažnjenog Jelića, odsutnih Kolačevića i trenera Antića, kao i igrača ekipe mlađih kadeta koji cijeli drugi dio prvenstva aktivno sudjeluju u igri i kroje rezultat naših seniora.

Na noge ekipi Mornar Crikvenice II išli smo sa samo 8 igrača i utakmicu držali u egalu do 56. minute (26:26) kada domaćini iskorištavaju našu igru s igračem manje zbog isključenja Starčevića i Pavelića, te dolaze do pobjede od 4 pogotka razlike. U posljednjoj minuti utakmice ozbiljnije se ozlijedio (koljeno) naš vratar Stipetić i priključio se brojnim igračima čije se ime nalazi na našem zdravstvenom kartonu.

Najefikasniji su u našoj ekipi bili Starčević s 9, te Pavelić, Brajković i Suknaić s po 5 pogodaka.