U 20. kolu III HRL zapad ugostili smo ekipu Selca i ostvarili uvjerljivu pobjedu.

Utakmica je na rasporedu bila u subotu, 27. travnja 2019. godine, no unatoč brojnim izostancima lakše se disalo zbog povratka Jelića, Kolačevića i Antića. Gosti su zbog poslovnih obveza igrača došli u oslabljenom sastavu u kojem nam nisu uspjeli parirati. Ozbiljan ulazak u utakmicu i vodstvo 3:0 kao da nas je uspavalo. Nakon vodstva 7:4 dolazi do pada koncentracije i gosti dolaze na 8:8. Serijom 6:2 završavamo prvo poluvrijeme i na odmor odlazimo s 4 pogotka prednosti (14:10).

U drugo poluvrijeme ulazimo puno ozbiljnije i koncentriranije, brzom 3:0 serijom odlazimo na +7 (17:10), kasnije i na +10 (27:17) da bi Jelić u zadnjoj sekundi postigao pogodak za konačnih +11 (33:22).

Najefikasniji su u našoj ekipi bili Jelić s 9, Pavelić sa 7, te Starčević J., Suknaić i Ćaćić s po 3 pogotka.