U pretposljednjem, 21. kolu,  III HRL zapad Gospić je ugostio ekipu Buja i na lijep način se oprostio s domaćom publikom za ovu sezonu.

U vrlo dobrih 40 minuta naši su rukometaši ostvarili visoku prednost od 13 razlike (26:13). Nekoliko izmjena popraćenih s opuštanjem igrača rezultiralo je smanjenjem razlike gostiju, te utakmica završava rezultatom 36:31.

Najraspoloženiji su kod Gospićana bili Jelić s 9, Radaković i Pavelić sa po 7, te Bašić i Šimić s po 5 pogodaka, dok je golman Kolačević zaustavio 14 gostujućih napada.

Prenosimo s portala:

LIKA-ONLINE (COOLIKA): Pobjeda u posljednjoj domaćoj utakmici sezone

Odigrano je pretposljednje (21. kolo) III HRL zapad u kojem je u Gospić došao MRK Buje `53. U posljednjoj domaćoj utakmici sezone Gospićani su u vrlo dobrih 40 minuta utakmice potpuno nadigrali goste te poveli s 13 razlike (26:13).

Izmjene u domaćim redovima ostavile su traga pa igrači Buja smanjuju na konačnih 36:31.

Najraspoloženiji su u redovima domaćina bili Jelić s 9, Radaković i Pavelić sa po 7 dok su po 5 pogodaka postigli Bašić i Šimić. Kolačević na golu je obranio 14 udaraca.

LIKAPLUS: Gospić se pobjedom oprostio od svoje publike