Odigrano je posljednje, 22. kolo, III HRL zapad u sezoni 2013./23014. u kojem smo gostovali u Novigradu kod istoimene ekipe. Domaćinu je pobjeda bila imperativ, ali im je uz nju trebala i pobjeda MRK Buje`53 protiv RK Mornar kako bi osvojili prvo mjesto koje osigurava odlazak u 2. HRL zapad.

U dosta zanimljivoj utakmici koju smo odigrali u izrazito promijenjenom sastavu (mnogi izostanci zbog školskih i poslovnih obveza te bolesti), s relativno slabim obranama ostvarujemo poraz rezultatom 34:26. Od početka utakmice uspješnim i pokretljivim napadom na 3-2-1 obranu nismo dozvoljavali protivniku da se odvoji na značajniju razliku te na poluvrijeme odlazimo pri rezultatu 19:14. U drugih 30 minuta poklanjamo Novigrađanima nekoliko “čistih” lopti te im osiguravamo mirnu završnicu. Najefikasniji su u našim redovima bili Mate Pavelić s 10 i Ivan Jelić s 8 pogodaka dok su golmani Kolačević i Alić sakupili 15 obrana.