DEKONCENTRACIJA I PREVIŠE RUPA U OBRANI ZA PORAZ OD TRSATA – seniori su u subotu, 5.11.2016. godine, odigrali utakmicu 5. kola II HRL zapad protiv RK Trsat. Na domaćem terenu očekivao se povratak pozitivnim rezultatima, no nova “crna rupa” od 13 minuta u drugom poluvremenu zaslužna je za poraz rezultatom 23:32 (13:16).

Od početka utakmice gosti su bili u boljem igračkom i rezultatskom ritmu, te su u 20. minuti utakmice imali 5 pogodaka prednosti (10:15). Napokon spajamo par dobrih obrana i napada, smanjujemo na -2 (13:15), no isključenje Mate Pavelić zaustavlja seriju i na odmor odlazimo pri rezultatu 13:16. Katastrofalan ulaz u drugo poluvrijeme (13 minuta bez pogotka) ekipa Trsata iskorištava serijom 7:0, odlazi na +10, i u konačnici nam nanosi poraz 23:32. Najefikasniji su u našim redovima bili Mate Pavelić s 5, te David Stipetić i Ivan Jelic s po 4 pogotka.
Posebna pohvala i hvala gledateljima koji unatoč lošijim rezultatima dolaze u sve većem broju (više od 200).
Nitko nam nije rekao da će biti lagano u 2. ligi, no odlučili smo iskoristiti izazov. Ono što možemo dati je borba i srčanost, hvala gledateljima što to prepoznaju.