Školsko rukometno prvenstvo OŠ dr. Jure Turića došlo je do svoje završnice. U kategoriji 5. i 6. razreda uvjerljivo su najbolji bili učenici 6.b razreda, koji su osim ekipne nagrade osvojili i najviše individualnih.

Danas, četvrtak 1.6.2017. godine, je započela završnica školskog rukometnog prvenstva u kojoj su snage odmjerili najbolji 5. i 6. razredi. Nakon kvalifikacijskih utakmica u travnju, plasman u završnicu su izborili učenici 5.b, 5.d, 6.b i 6.d razreda. Najuspješniji su bili šestaši, od kojih su “bekavci” bez poraza osvojili natjecanje, dok su “dekavci” bili drugi. Treće mjesto zauzeo je 5.d razred.

Osim ekipnih, dodijeljene su i individualne nagrade pa je tako najbolji igrač i strijelac (47 pogodaka) bio Nikola Kovačević (6.b), najbolji golman Alen Ordagić (6.b), dok su u najbolju ekipu uvršteni Antonio Jurišić (5.d), Ivan Starčević (6.b), Ivan Dasović (6.b), Borna Milković (6.d) i Ivan Župan (5.d).

Čestitke svim sudionicima na trudu i uspjehu.