Još jedan tijesan poraz.

Nakon dva iznimno tijesna poraza protiv RK Pećine i RK Selce u koji smo izgubili “dobivene” utakmice stigao je još jedan i to opet u zadnjih 4-5 minuta.
Iako opet nekompletni pružili smo odličnu, borbenu partiju. Odigrali smo hrabro no domaćini su za nijasnu bili bolji. Poveli smo 3:0 zahvaljujući čvrstoj obrani, ali i raspoloženom golmanu Brkljačiću koji bio odlična potpora obrani te između ostaloga obranio 3 kontre u prvim minutama utakmice. Do kraja prvog poluvremena je ekipa Novigrada prešla u vodstvo te prvi dio završava rezultatom 13:10 za domaćina.
U sljedećih 30 minuta je, u prvom dijelu, odlični Radaković u napadu dobio podršku te uz odličnu rolu golmana Brkljačića, koji je do kraja utakmice sakupio 20-ak obrana, dolazimo do 22:22 u 56. minuti igre, no nekoliko “ničijih” lopti se s(p)retno odbija domaćinima koji rade seriju 4:0 te zasluženo osvajaju dva boda pobjedom 28:24.
Uz Radakovića s 10 pogodaka najefikasniji su bili Vanja Antić s 4 te Špehar i Pavelić s po 3 pogotka.