SENIORIMA POBJEDA PROTIV SELCA – u 7. kolu II HRL zapad i u sklopu 5. VEČERI RUKOMETA ugostili smo ekipu Selca i ostvarili pobjedu rezultatom 28:19 (12:9).

Od početka utakmice je naša ekipa prešla u vodstvo i vodila 2-3 razlike. U 25. minuti utakmice, pri rezultatu 11:7, s 2 igrača više imamo priliku riješiti utakmicu, no nerealizirani sedmerac i 3 zicera ostavljaju goste na 12:9 nakon prvih 30 minuta. U drugom poluvremenu pokretljivom i čvrstom obranom te zadržavanjem visokog tempa dolazimo do vodstva 27:17. U posljednjih 15-ak minuta utakmice su priliku dobili svi igrači, a posebno se u tom razdoblju istakao Ivan Verzon s 3 pogotka. Cijela ekipa je zaslužila pohvale za prikazanu igru, a najefikasniji su bili Marin Čović sa 6, te Matej Udiljak i David Stipetić s po 4 pogotka.