ODLIČNA IGRA ZA VRHUNSKU POBJEDU – u Gospiću je, u sklopu 8. kola II HRL zapad, odigrana utakmica u kojoj smo ugostili drugoplasiranu ekipu Rovinja i uz odličnu igru ostvarili visoku pobjedu rezultatom 37:30 (18:16).

Od početka utakmice smo ušli srčano, borbeno, rastrčano i brzim tranzicijama u napad poentirali preko raspoloženih Igor Radaković i Marin Čović. Dodatnu sigurnost u obrani davao je, tijekom cijelog susreta raspolozeni, golman Marko Brkljačić. Kratka crna rupa u zadnje 4 minute prvog poluvremena omogućila je protivnicima da na odmor odu sa samo -2. Još boljim drugim poluvremenom gol razlika je u našu korist samo rasla i do +11 golova razlike (36:25). U tom periodu, od 30.-50. minute utakmice, napravili smo razliku od čak 9 pogodaka. Uz odlično izdanje cijele ekipe najefikasniji su bili Marin Čović s 8, Igor Radaković sa 7 i Ivan Jelić sa 6 pogodaka, dok je Marko Brkljačić skupio 15-ak obrana. Bravooooo!

Datum utakmice: Subota, 26 Studeni 2016
Vrijeme utakmice: 20:00 h
Igralište: Gradska športska dvorana
Sudac: Milan Kopač , Vedran Prelog