U SENJU KAO I TIJEKOM CIJELE POLUSEZONE – TOPLO-HLADNO – odigrana je utakmica posljednjeg, 9., kola prvog dijela II HRL zapad u kojoj smo gostovali u Senju i ostvarili poraz rezultatom 31:34.

U tih 60 minuta utakmice je stala priča cijelog prvog dijela sezone u kojem bi “svaku drugu” utakmicu odigrali na željenom nivou.
Ulazak u utakmicu sa Senjom, kao i cijelo prvo poluvrijeme, bilo je ravno katastrofi, što je pokazivao i naš zaostatak nakon prvih 30 minuta utakmice (10:21). Mnoštvo tehničkih pogrešaka i neprepoznatiljivu igru ostavili smo na odmoru u svlačionici, te je na teren izašla neka sasvim druga ekipa željna borbe i nadmetanja. Minutu po minutu, gol po gol i polako smo na krilima golmana Martin Kolačević, ekipnog duha i efikasnima David Stipetić (8 pogodaka), Matej Udiljak (7), Ivan Jelic (7) smanjivali vodstvo. Na 33:30 ne iskorištavamo napad za -2, te domaćini pobjeđuju rezultatom 34:31.