Ove godine (subota 8.2.2014.) idemo i veliki korak naprijed, pa će tako osim već uobičajenih nagrada za prva 3 mjesta, najboljeg igrača, golmana, najbolje 5-orke i priznanja za sve igrače, biti organiziran i topli obrok za sve sudionike turnira. Zbog sve većeg odaziva ekipa turnir će ove godine biti organiziran u dva dijela. Kako u isti dan ne možžemo “ugurati” organizaciju turnira i za rukometašše u malom i u velikom rukometu, turnir malog rukometa će tradicionalno biti organiziran u 1. dijelu veljače, tj. 8.2.2014. godine (početak rada s mlađim uzrastima 14.2.2007.), dok će termin turnira velikog rukometa biti u svibnju, te će također imati određenu simboliku (30. svibnja – Dan kluba).

Subota, 8.2.2014. godine, će u Gradskoj šsportskoj dvorani u Gospiću biti namijenjena 7. izdanju turnira u rukometu za mlađe uzraste “Mali medo”.

Turnir će se odvijati u dvije kategorije (2003. i 2004./2005 godiššte) dok će grupe 2006. godiššta RK Gospić i RK Ogulin imati 3 utakmice prezentacijskog karaktera. U tijeku su prijave i dječaka i djevojčica (nema odvojenog turnira za djevojčice već igraju zajedno s dječacima) i do sad je ukupno prijavljeno 16 ekipa, a očekuju se prijave jošš nekoliko klubova.