U veoma zanimljivoj utakmici dolazimo do pobjedne u odlično odigranih posljednjih 10 minuta utakmice!!!

Odigrano je 9. kolo III HRL zapad u kojem smo ugostili ekipu Zamet II te ostvarili vrijednu pobjedu rezultatom 30:28 (15:17). Od početka utakmice su gosti “zagospodarili” terenom i preššli u vodstvo koje su održžavali cijelo prvo poluvrijeme. (15:17). Tijekom cijele utakmice smo bili u rezultatskom zaostatku te se nekoliko puta vraćali u egal (3:5, 6:6, 10:14, 13:14, 13:17, 17:18, 18:22, 22:23, 24:27) da bi u posljednjih 10 minuta utakmice odličnom igrom u obrani uspjeli razviti nekoliko kontri i polukontri te napraviti seriju 6:1 i ostvariti pobjedu rezultatom 30:28.
Iako je ova pobjeda plod velikog truda i požžrtvovnosti cijele ekipe moramo istaknuti Pavelića (15 pogodaka, šut 15/15) koji je bio izuzetno raspoložžen i efikasan tijekom svih 60 minuta utakmice te izluđivao gostujuću obranu i golmana.  Uz Pavelića najefikasniji je bio Marijan Jelić s 8 pogodaka dok je sigurnost obrani davao u drugom poluvremenu odlični Brkljačić koji je sakupio 10-ak obrana.

Hvala gledateljima na ugodno popunjenim tribinama. Nadamo se da će se broj rukometnih zaljubljenika sa svakom domaćom utakmicom samo povećavati.