Odigrana je utakmica 9. kola III HRL zapad u kojoj smo ugostili ekipu Selca i ostvarili pobjedu rezultatom 41:34 (22:14). Od početka utakmice smo krenuli čvrsto i brzo (12:6) da bi na poluvrijeme otišli pri vodstvu 22:14. Drugo poluvrijeme se igra u istom tonu, te 10 minuta prije kraja utakmice imamo +12 (40:28).

14-15 RK Gospić – RK Selce 41:34, 29.11.2014 – isječci

Umjesto realiziranja “zicera”, ukupno 12 (što kontri, što polukontri) tijekom utakmice, i odlaska na +15 i više, dopuštamo protivnicima smanjenje rezultata na konačnih 41:34. Najefikasniji u našim redovima su bili Andrija Gaši s 10, Mate Pavelić s 8, te David Stipetić i Igor Bošnjak s po 6 pogodaka, dok je golman Martin Kolačević ostvario 18 obrana.

Zahvaljujemo se svakom od 202 gledatelja na ukazanom nam povjerenju. Nadamo se da smo ga opravdali i da se u idućem dijelu vidimo u još većem broju.