Od jučer u klubu djeluje još jedan licencirani rukometni trener.

Antonija Pavelić je pri Sportskom učilištu pohađala Program za osposobljavanje za poslove trenera/ice rukometa, položila sve potrebne ispite, a do jučer (petak 1. lipnja 2018. godine) ju je od službene trenerske licence dijelila samo obrana završnog rada te polaganje završnog pismenog i usmenog ispita.

Put ka ostvarenom cilju nije bio lagan, no Antonija je svojim velikim trudim i zalaganjem preskočila sve potrebne prepreke, te pod budnim očima voditelja programa odsjeka u Rijeci, Zdravka Malića i Adrijane Prosenjak položila sudački ispit, sve praktične provjere i teorijske kolegije (Osnove sistematske kineziologije, Osnove kineziološke metodike, Osnove funkcionalne anatomije i fiziologije, Osnove psihologije sporta, Osnove medicine sporta, Osnove kineziološke statistike, Osnove teorije treninga, Zaštitu na radu, Kineziološku analizu rukometne igre, Metodiku podučavanja rukometne igre i Osnove programiranja trenažnog procesa u rukometu).

Nakon položenih ispita savladala je i praktični dio vođenja treninga prema različitim temama u malom i velikom rukometu, obranila završni rad na temu Motivacija i samomotivacija sportaša, te položila završni pismeni i usmeni ispit.

Ovim putem Antoniji čestitamo na izuzetnom trudu koji ulaže trenirajući djecu pri našem klubu, a dobivena licenca biti će od koristi djeci, Antoniji ali i cijelom klubu.