U subotu, 26.5.2018. godine, smo sudjelovali na turniru u Senju i ponovno ostvarili odlične rezultate.

U Senju je organiziran turnir u malom rukometu “Mali Uskok” na kojem smo, zbog podrške kros utrci “Jasikovac 2018” i ligaških obveza 2007. godišta sudjelovali samo s jednom ekipom, i to u konkurenciji dječaka 2008. godišta.

Ekipa je na put otišla uvelike oslabljena neigranjem neizostavnih članova prve postave Matea Jergovića (prva pričest) i Mladena Markovića (ozljeda), te je, unatoč tome, tek nakon raspucavanja sedmeraca u finalu poražena od ekipe Senja.

Odlične igre naših igrača nagrađene su i individualnim nagradama, pa je tako Luka Borovac proglašen za najboljeg golmana, a Andrej Stilinović uvršten u najbolju ekipu turnira.

 

REZULTATI

PŠR – RK GOSPIĆ 3:6

RK GOSPIĆ – MRK ARBA 11:8

RK OGULIN – RK GOSPIĆ 0:10

RK RUDAR – RK GOSPIĆ 5:13

RK SENJ – RK GOSPIĆ 10:10 (15:14)