U Gospiću je odigran 5. krug 1.HRLDB.

Dječaci 2008. godišta su odigrali prvu službenu domaću utakmicu velikog rukometa ikad ugostivši u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću ekipu Karlovca.

Utakmica je odigrana u nedjelju, 10. ožujka 2019. godine, a naši dječaci su se domaćoj publici predstavili u odličnom svjetlu. Tek početna nervoza održavala je neodlučan rezultat (2:2), no ubrzo smo uhvatili ritam i do poluvremena povećali na 9:3.

U drugih 20 minuta utakmice došlo je do određenih rotacija što se nije osjetilo u igri naše ekipe. Drugo poluvrijeme završava rezultatom 9:1 u našu korist, a utakmica s ukupnih 18:4. Najefikasniji su u našim redovima bili Mateo Jergović sa 6, te Ivan Borovac, Vito Maras, Igor Jelinić i Mladen Marković s po 2 pogotka.