U 14. kolu III HRL zapad ugostili smo ekipu 28. Aprila iz Kaštelira.

Utakmica je odigrana u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću u nedjelju, 10. ožujka 2019. godine, a za protivnika smo imali prvoplasiranu ekipu lige. Popis ozlijeđenih i bolesnih igrača je i dalje povelik, no unatoč tome smo odigrali vrlo dobro prvo poluvrijeme, a crna rupa početkom drugog dijela “kriva” je za porad od 10 pogodaka razlike.

U prvih 20 minuta utakmice prikazali smo čvrstu i pokretljivu obranu protiv koje je rješenja nalazio jedino desni vanjski igrač protivničke ekipe (Rajko) postigavši u tom periodu 6 pogodaka. Odlične tri početne obrane nismo iskoristili temeljem brzopetosti, i umjesto vodstva od 3:0, na semaforu smo u 4. minuti utakmice imali zaostatak 1:3.

Nastavak dobre igre u obrani i rastrčanim napadom dolazimo do vodstva 7:6, a pozitivan rezultat uspjeli smo održavati do 20. minute (9:9). Kratka kluba i nemogućnost rotacije igrača donijela je pad u završnici prvog i početku drugog poluvremena kada su se gosti odvojili na +7 (17:24) te mirno priveli utakmicu kraju.

Najefikasniji su u našim redovima bili Jelić sa 7, Brajković i Starčević J. s po 6 i Starčević I. s 5 pogodaka.