Na Rabu su odigrane utakmice 11. kruga 1.HRLDA zapad.

Put Raba smo otputovali u subotu, 16. ožujka 2019. godine, gdje smo odigrali utakmice 11. kruga 1.HRLDA zapad snage odmjerivši s ekipama Rudana iz Labina i Rovinja. Nešto lošiji ulazak u prvu utakmicu protiv ekipe Rudana doveo nas je u zaostatak 1:3. Iako smo prvi pogodak postigli tek u 5. minuti utakmice uspjeli smo se konsolidirati, u sljedećih 15 minuta napraviti seriju 7:1 i na odmor otići rezultatom 8:4.

U nastavku ove (10:3), i cijelu sljedeću utakmicu protiv Rovinja nastavili smo s agresivnom obranom koja nam je osigurala puno osvojenih lopti i brze pogotke iz kontri i polukontri. Vodstvo 5:1 protiv Rovinja održavali smo do odmora (11:6). U nastavku su protivnici pokušali zaprijetiti, smanjili na 11:8, 12:9, 14:11, 15:12, no uspijeli smo se othrvati pritisku i pobijediti sa 6 pogodaka prednosti.

RK GOSPIĆ – RK RUDAN LABIN 18:7 (8:4) – Jergović (6), Rukavina (5), Domazet (3)

RK ROVINJ – RK GOSPIĆ 14:20 (6:11) – Jergović (7), Hećimović (6), Čačić (3)