U nedjelju (21.5.2017.) su dječaci rođeni 2004. godine i mlađi odigrali utakmicu protiv Trsata II (za 2. mjesto u ligi Primorsko – goranske županije). Neriješen ishod nije bio dovoljan, te ćemo sezonu najvjerojatnije završiti na 3. mjestu.

RK GOSPIĆ – RK TRSAT II 16:16 – protivnici su većinu utakmice bili u prednosti (4:0, 6:4, 10:7) da bi naši dečki u drugom poluvremenu odigrali odlične minute, poravnali (10:10, 14:14), u završnici i poveli (16:14), no nisu uspjeli zadržati prednost. Utakmica na kraju završava neriješenim ishodom (16:16).

RK GOSPIĆ – MRK OPATIJA 18:13 – cijelu utakmicu smo proveli u vodstvu (poluvrijeme 9:5). U nastavku povećavamo prednost na 17:10 i rutinirano privodimo utakmicu kraju pobjedom 18:13.

Najefikasniji su u našoj ekipi bili Ivan Starčević sa 8, te Luka Maras i Nikola Kovačević sa po 7 pogodaka, dok je odličan na golu bio Alen Ordagić.