U nedjelju, 5.3.2017. godine, su u Buzetu odigrane utakmice 10. kruga I HRLDA u kojima smo snage omjerili s ekipama Buzeta i Mladog Rudara. Slabije predstave naših dječaka osigurale su nam 3 od 4 moguća boda i zakomplicirale borbu za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske.

RK BUZET – RK GOSPIĆ 13:13 – dečki su u utakmicu ušli s razmišljanjem da će pobjeda doći sama od sebe. Pri zaostatku od 4 pogotka razlike (13:9) pokušavamo nivo igre dovesti na uobičajenu razinu. Dolazimo do poravnanja rezultata, no više od toga nismo uspjeli. Možemo reći da smo nismo osvojili iznimno vrijedan bod za koji se nadamo da neće nedostajati u konačnom plasmanu na završnicu Prvenstva Hrvatske.

RK GOSPIĆ – RU MLADI RUDAR 18:15 – puno bolji pristup protiv podjednako kvalitetnog protivnika kao u prvoj utakmici doveo nas je do ranog vodstva (4:1, 7:2) koje su dečki povećavali do +7 (14:7), da bi u konačnici ostvararili pobjedu rezultatom 18:15

Najefikasniji su u našim redovima bili Ivan Dasović s 8 i Josip Klobučar sa 7 pogodaka.