Odličnu utakmicu odigrali su naši seniori (nedjelja 5.3.2017. godine) u 12. kolu II HRL zapad protiv drugoplasirane ekipe Mornara u Crikvenici. Realizirani sedmerac domaćina 5 sekundi prije kraja „oduzeo“ nam je zasluženi bod, no unatoč tome, ponosni na prikazano gledamo prema sljedećem kolu kada dočekujemo RK Pećine, lidera prvenstva.

Čvrsti ulazak u utakmicu doveo nas je do početne prednosti 2:0 i dvije čiste šanse koje nismo realizirali. Domaćini poravnavaju, no cijelo prvo poluvrijeme zadržavamo vodstvo i ritam napada na svojoj strani, te na poluvrijeme odlazimo pri vodstvu 13:12. U završnici utakmice domaćini dolaze do 3 pogotka prednosti (26:23), no dodatnim naporima Jelić realiziranim sedmercem uspijeva poravnati na 26:26. U posljednih 20 sekundi se ne uspijevamo obraniti, domaćin je uspio iznuditi i realizirati novu najstrožu kaznu te oba boda ostaju na domaćem parketu.

Najefikasniji je u našim redovima bio Ivan Jelić sa 11 pogodaka, dok je golman Antonio Alić odigrao odličnu utakmicu i sakupio 10-ak obrana.

Ostaje velika žal, jer smo razmišljanja da smo unatoč odličnoj predstavi mogli do pobjede. Pohvale cijeloj ekipi i treneru Špeharu na odličnoj utakmici.