Prva Hrvatska rukometna liga zapad za dječake U11 (2010./2011. godište) nastavila se u vidu odigravanja redovnog, posljednjeg, 7. kruga. Najmlađa grupa Rukometnog kluba “Gospić” koja se natječe u velikom rukometu uz utakmice redovnog, odigrala je i ranije neodigranu utakmicu 1. kruga protiv Karlovca.

Budući Gradska sportska dvorana u Gospiću još uvijek služi kao prihvatilište za izbjeglice iz Ukrajine, trener Zvonimir Knežević svoju je ekipu na domaće utakmice odveo u sportsku dvoranu Srednje škole Otočac. Utakmice su odigrane u subotu, 26. ožujka 2022. godine, a uz RK Š.R. Karlovac protivnici rukometašima Gospića bili su RK Poreč i RK Umag. Još su se jednom mladi gospićki rukometaši pokazali neprelaznom preprekom za svoje protivnike, a veseli čvrsta igra u neizvjesnoj derbi utakmici protiv Karlovca s kojom su pokazali dodatnu kvalitetu odlučivanja u presudnim trenucima.

Spomenutim pobjedama ekipa Gospića je ligaško natjecanje završila na 1. mjestu s 10 pobjeda u 10 odigranih utakmica, gol razlikom 235:98 (+137) i s maksimalnih 20 osvojenih bodova se plasirala na državnu završnicu koja se od 2. do 5. lipnja 2022. godine održava u Poreču.

Čestitke dječacima i treneru Kneževiću.

RK GOSPIĆ – RK UMAG 28:9 (14:5) – Stručić (10), Tomljenović (7), Sarić (4), Asić (3), Pintar (1), Pajtl (1), Župan (1), Vukelić (1)

RK POREČ – RK GOSPIĆ 6:17 (1:10) – Asić (5), Stručić (4), Tomljenović (3), Pintar (3), Sarić (2)

RK GOSPIĆ – RK Š.R. KARLOVAC 17:15 (9:6) – Pintar (6), Stručić (5), Tomljenović (3), Sarić (2), Asić (1)