Prve utakmice i visoke pobjede.

Nakon gotovo dvije godine bez natjecanja (virus COVID-19) dječaci U11 (2010./2011.) izgubili su gotovo svaki kontinuitet rada, napretka i stjecanja iskustva, te su u tom periodu zakinuti za napredovanje u zadnjoj godini malog i prvoj godini velikog rukometa.

Sezona 2021./2022. napokon će im dozvoliti navedeno stjecanje iskustva ne samo kroz treniranje, već i kroz sudjelovanje na natjecanjima i odigravanju natjecateljskih utakmica.

Prve utakmice sezone (nedjelja, 17.10.2021.) donijele su ekipi na čelu s trenerom Zvonimirom Kneževićem u sklopu lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije susrete protiv MRK Kozala i RK Viškovo u kojima su pokazali veliku količinu znanja i talenta.

Iako bez nekoliko bitnih igrača (samoizolacija) ekipa sastavljena od dječaka iz grupa Gospića, Udbine i Korenice ostvarila je visoke pobjede i nagovijestila mogućnost veoma uspješne sezone u spomenutoj ligi RS PGŽ i u 1.HRL zapad.

 

RK GOSPIĆ – MRK KOZALA 29:4 (15:1) – Tomljenović (8), Stručić (7), Pintar (4), Pajtl (3), Asić (3), Nikšić (2), Brozičević (1), Bujdo (1)

RK GOSPIĆ – RK VIŠKOVO 19:3 (11:1) – Pintar (7), Stručić (5), Tomljenović (2), Nikšić (2), Pajtl (1), Ratković (1), Asić (1)