Centar Zamet u Rijeci ugostio je mlade rukometaše Gospića (U13) u utakmicama 14. i 16. kola Lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije. Rukometaši trenera Ivana Jelića snage su odmjerili protiv vršnjaka ekipa Kozala 2 i Čavle. Dvjema pobjedama upisali su nova 4 boda i zauzeli 3. mjesto u ukupnom poretku s 9 odigranih utakmica, 6 pobjeda, 1 neodlučenim ishodom, 2 poraza i 13 bodova.

Prvih 12. minuta susreta protiv rukometaša Kozale 2 bilo je izjednačeno, a rukometaši Gospića su kod rezultata 8:8 napravili dvije serije, 3:0 i 2:0 te time prešli u vodstvo koje je na poluvremenu donijelo rezultat 13:9.

U nastavku susreta Gospićani su kvalitetnom i odlučnom igrom povećali prednost i utakmicu završili pobjedom 24:17.

Utakmica protiv RK Čavle pokazala je čvrstoću igre i širinu klupe igrača trenera Jelića. U prvom poluvremenu čak 6 igrača Gospića upisalo se u strijelce što je donijelo prednost 10:7.

Nastavak susreta donio je dvije velike serije Gospićana. Na otvaranju poluvremena 4:0 i nakon 25. minute 8:0 što je na kraju utakmice rezultiralo visokom pobjedom Ličana rezultatom 24:11.

MRK KOZALA 2 – RK GOSPIĆ 17:24 (9:13) – Tonković Javorina (7), Maras (6), Sertić (5), Stručić (3), Duić (2), Jurčić (1)

RK ČAVLE – RK GOSPIĆ 11:24 (7:10) – Maras (7), Stručić (5), Sertić (4), Tonković Javorina (3), Duić (2), Gučanin (2), Pajtl (1)