Najmlađi sudionici ligaškog natjecanja, dječaci U11 trenera Mateja Udiljka, u subotu, 18. veljače 2023. godine, odigrali su u Rijeci susrete 3., 6. i 10. kola Lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije protiv vršnjaka Zameta, Pećina i Viškova. Vrlo dobrom igrom u sva tri susreta u kojima su značajnu priliku dobili svi igrači ostvarili su jednu pobjedu i dva poraza.

Prvi susret rukometaši Pećina otvorili su serijom 6:0 koju Gospićani nisu uspjeli dostići. Na predah se otišlo rezultatom 8:4 na strani protivnika.

U drugom dijelu susreta Gospićani su, iako odlučniji u igri, postigli tek 4 pogotka te je utakmica završila pobjedom rukometaša Pećina rezultatom 14:8.

Susret protiv rukometaša Zameta mali su Gospićani odigrali čvrsto i unatoč dva nerealizirana kaznena udarca na odmor otišli s rezultatom 7:5.

U nastavku susreta, do 26. minute, igrači Gospića su držali rezultatsku prednost od +4 (10:6). Serijom 3:0 Riječani su se približili rukometašima trenera Udiljka koji su susret završili pobjedom 11:10.

U posljednjem susretu protiv dječaka iz Viškova bio je vidljiv umor zbog kojega su već do kraja prvog poluvremena Viškovci bili u vodstvu od +6. Iako su Ličani u drugom poluvremenu postigli više golova od protivnika (5:4), nisu uspjeli dostići rezultatsku prednost protivnika koji je odnio pobjedu rezultatom 14:9.

Dječaci U11 u trenutnom poretku zauzimaju 8. mjesto, s 1 pobjedom, 4 poraza i 2 osvojena boda u 5 odigranih utakmica.

RK PEĆINE – RK GOSPIĆ 14:8 (8:4) – Pintar (4), Matić (3), Alibabić (1)

RK GOSPIĆ – RK ZAMET 11:10 (7:5) – Pintar (5), Matić (2), Šolaja (2), Mahmutović (2)

RK VIŠKOVO – RK GOSPIĆ 14:9 (10:4) – Pintar (5), Maras (1), Vrkljan (1), Matić (1), Šolaja (1)