Djevojčice U14 (2008./2009. godište) odigrale su u subotu, 6. studenog, i u nedjelju, 12. studenog 2022. godine, na domaćem terenu prijateljske utakmice protiv vršnjakinja ŽRK Drenak i ŽRK Ogulin.

Obje su se utakmice igrale 4×20 minuta i dale su igračicama trenera Vanje Antića priliku isprobati u igri sve naučeno, a treneru uvid u usvojeno na treninzima.

U utakmici protiv djevojčica ŽRK Drenak Gospićanke su bile izuzetno dominantne i u 80 minuta igre primile tek 13 pogodaka. Pokazale su kvalitetu i raznovrsnost igre što je vidljivo u broju mladih igračica koje su postizale pogotke. Djevojčice RK „Gospić“ upisale su velika 72 pogotka i završile ovaj prijateljski susret rezultatom 72:13. U utakmici su se rotirale sve igračice, a posebno su se istaknule Nika Ivančić i Matea Gučanin s po 10 postignutih golova.

RK GOSPIĆ – ŽRK DRENAK 72:13 – Ivančić (10), Gučanin (10), Vukelić (9), Vujičić (8), Rukavina (7), Butković (6), Pavelić (5), Gergi (3), Grdošić (3), Šulentić (3), Delač (2), Franić (2), Holjevac (2), Kulaš (2)

Nakon pobjede u prijateljskom susretu u Ogulinu, na domaćem terenu rukometašice Gospića ostvarile su još jedan pozitivan rezultat protiv prijateljica iz ŽRK Ogulin.

Rukometašice Ogulina pružile su dobar otpor, no djevojčice trenera Antića bile su kvalitetnije i ponovno pokazale kvalitetu više od protivnica. Ponovno je tijekom utakmice bio veliki broj rotacija igračica, a ukupno 24 pogotka, svaka po 12, u pobjedu 50:42, utkale su odlične Nika Ivančić i Anja Rukavina.

RK GOSPIĆ – ŽRK OGULIN 52:40 (16:9), (28:17), (37:29), (52:40) – Ivančić (12), Rukavina (12), Vukelić (6), Grdošić (5), Šulentić (4), Franić (2), Gučanin (2), Holjevac (2), Gergi (2), Kulaš (2), Butković (1), Pavelić (1), Laptoš (1)