U nedjelju, 20. studenog 2022. godine, odigrana je utakmica 8. kola 2. HRL Zapad između seniorskih ekipa Gospića i Karlovca 2. Osmom pobjedom u nizu momčad trenera Marina Bilića čvrsto zauzima prvo mjesto na tablici sa 16 bodova.

Gotovo cijelu utakmicu ekipe su bile u „egalu“. Najveća prednost bila je +4 (13:9) za Gospićane u 24. minuti susreta. U prvom je poluvremenu igra domaćina bila konkretnija, ali su 3 promašena kaznena udarca i 2 promašaja na prazan gol dovela protivnike na koncu prvog poluvremena na samo gol zaostatka (15:14).

Nakon predaha Karlovčani su napravili odličnu seriju 4:0 i okrenuli rezultat na +3 (18:15) u svoju korist. Rukometaši Gospića su se brzo vratili u igru, te se ostatak susreta vodila neizvjesna borba. Domaćini su u konačnici ostvarili pobjedu rezultatom 31:30, ali nije to bila igra na koju su navikli trener, igrači, pa ni navijači, dok se mlada ekipa Karlovca pokazala kao ozbiljan protivnik.

Najefikasniji u ekipi Gospića bio je Šime Markić sa 7 postignutih pogodaka.

RK GOSPIĆ – HRK KARLOVAC 2 31:30 (15:14) – Markić (7), Cvjetković (5), Jelić (5), Suknaić (4), Matulović (3), Kovačević (3), Pavelić (3), Jergović (1)