Dječaci trenera Mateja Udiljaka putovali su u petak, 18. studenog 2022. godine, u Karlovac na utakmice 3. kola 1. HRL Zapad protiv ekipa RK Sedmerac Karlovac i RK Š.R. Karlovac. Najmlađa ekipa Rukometnog kluba „Gospić“ koja sudjeluje u ligaškim natjecanjima doživjela je dva poraza i vratila se kući bez osvojenih bodova.

Prvo poluvrijeme prve utakmice protiv RK Sedmerac Karlovac Gospićani nisu uspjeli postići pogodak i na predah su otišli pri zaostatku 6:0. U drugom dijelu susreta maleni Ličani su se „razbudili“ i uspjeli postići 5 pogodaka, no utakmicu su završili porazom 5:14.

U susretu protiv RK Š.R. Karlovac gledao se sličan scenarij, a poraz je iznosio 7:25.

Dječaci U11 (2011./2012. godište) na trenutnoj tablici nalaze se na 8. mjestu, s 4 odigrana susreta, 3 poraza, 1 neodlučenim rezultatom i 1 osvojenim bodom.

RK GOSPIĆ – RK SEDMERAC KARLOVAC 5:14 (0:6) – Hećimović (2), Mahmutović (1), Borovac (1), Maras R. (1)

RK Š.R. KARLOVAC – RK GOSPIĆ 25:7 (11:1) – Maras R. (3), Mahmutović (1), Borovac (1), Hećimović (1), Maras A. (1)