U nedjelju, 20. studenog 2022. godine, u Zagrebu su odigrane utakmice 3. kola 1. HRL Zapad u kojima su djevojčice U12 snage odmjerile protiv vršnjakinja RK Lokomotiva Zagreb i RK Sesvete Agroproteinka. Obe su se momčadi pokazale prejake za igračice trenerice Antonije Matić koje su se u Gospić vratile bez novih bodova.

U prvom su susretu igračice Lokomotive od početka preuzele inicijativu i serijom od čak 7:0 ostvarile veliku prednost koja je do poluvremena narasla na +14 (6:20). Drugih 20 minuta proteklo je u istom ritmu, te je Lokomotiva upisala pobjedu rezultatom 14:33.

Djevojčice RK Sesvete Agroproteinka pokazale su se još jačim protivnikom kojem igračice Gospića također nisu uspjele parirati. Serijama 5:0 i 6:0 u prvom dijelu Sesvećanke su na poluvrijeme otišle s visokih +9 i rezultatom 13:4. U nastavku je postojala samo jedna ekipa, te su Gospićanke ostvarile poraz 31:6.

U susretu protiv RK Lokomotiva Zagreb najboljom igračicom u ekipi Rukometnog kluba „Gospić“ proglašena je Mia Vukelić, dok je u susretu protiv RK Sesvete Agroproteinka istu titulu ponijela Rafaela Došen.

Djevojčice U12 u ukupnom su poretku na 13. mjestu, sa 6 odigranih utakmica, 2 pobjede, 4 poraza i 4 osvojena boda.

RK GOSPIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB 14:33 (6:20) – Vukelić (6), Mesić M. (2), Balenović (2), Halapa (2), Maras (1), Fajdić (1)

RK SESVETE AGROPROTEINKA – RK GOSPIĆ 31:6 (13:4) – Mesić M. (4), Brkljačić (1), Halapa (1)