Nedjelja, 20. studenog 2022. godine, bila je aktivna za djevojčice U14 koje su na Rabu trebale odigrati susrete 2. kola 1. HRL Zapad protiv vršnjakinja ŽRK Sisak i ŽRK Zaprešić. Odigrala se samo utakmica protiv vršnjakinja Siska jer one Zaprešića nisu uspjele doputovati zbog vremenskih neprilika. Rukometašice trenera Vanje Antića ostvarile su još jednu pobjedu i upisale nova 2 boda.

Igračice Gospića u utakmicu su ušle čvrsto i od samoga početka serijom 6:0 pokazale da će to biti jednosmjerna utakmica. Protivnice su u prvom dijelu postigle tek dva pogotka i na predah se otišlo visokim vodstvom od čak +7 i rezultatom 9:2.

U nastavku susreta Moslavke su odigrale kudikamo bolje, ali su se gospićke rukometašice ipak pokazale prejakim protivnikom i svoju prednost s poluvremena povećale su na +13 čime su ostvarile pobjedu 22:9 i osvojile nova 2 boda.

Najboljom igračicom susreta iz redova Rukometnog kluba „Gospić“ proglašena je Nika Ivančić.

U ukupnom poretku djevojčice U14 zauzimaju 3. mjesto, s 2 odigrane utakmice, 2 pobjede i 4 osvojena boda.

ŽRK SISAK – RK GOSPIĆ 9:22 (2:9) – Ivančić (6), Vukelić (6), Gučanin (4), Rukavina (2), Holjevac (2), Šulentić (1), Franić (1)