S natjecanjem su krenule i djevojčice U14.

Natjecanje u 1.HRL zapad djevojčice rođene 2007./2008. godine trebale su otvoriti u Gospiću, međutim nemogućnost korištenja Gradske-školske sportske dvorane (pod ingerencijom OŠ dr. Jure Turića) zbog lošije epidemiološke slike koja je dovela do odluke o održavanju nastave na daljinu odvela nas je put Crikvenice.

ŽRK Murvica pristala je biti domaćin 2. kruga 1. HRL zapad u kojem su se naše djevojčice u subotu, 13. studenog 2021. godine, susrele sa ŽRK Rudar Labin i ŽRK Murvica.

Ekipa trenerice Antonije Matić je jedna od najmlađih budući je samo jedna djevojčica rođena 2007. godine, dok je većina ekipe 2009. godište.

Hrabre su bile naše lavice koje su unatoč porazu u prvom poluvremenu namučile djevojčice Rudara Labina (najboljom igračicom naše ekipe proglašena je Sara Vukelić), dok su u drugom susretu bile uvjerljive protiv domaćina Murvice (najbolja igračica Matea Gučanin).

Čestitke ekipi na velikoj borbi i puno sreće u nastavku sezone.

 

RK GOSPIĆ – ŽRK RUDAR LABIN 17:27 (12:15) – Ivančić (6), Gučanin (4), Rukavina (3), Vukelić (3), Franić (1)

ŽRK MURVICA – RK GOSPIĆ 19:29 (9:13) – Gučanin (9), Vukelić (5), Kulaš (4), Rukavina (3), Holjevac (3), Ivančić (2), Franić (2), Butković (1)