S naša 4 člana (Mateo Vrban, Stjepan Knezović, Zvonimir Knežević, Vanja Antić) posjetili smo Dom za djecu i mlađe punoljetne osobe u Lipiku, donirali 8 kutija i 2 školske torbe igračaka, društvenih igara, crtića, filmova i školskog pribora, te nekoliko kompleta trenirki i garnituru dresova kluba, sve u veoma dobrom i očuvanom stanju. U ovu donaciju uključeno je 39 školaraca, korisnika doma, iz Pakraca, Poljane i Lipika (od 1. razreda OŠ do 4. razreda SŠ). Svaki učenik je dobio i zidni kalendar našeg kluba.

 

 

GALERIJA SLIKA


Nakon službenih/protokolarnih stvari došlo je do druženja s nekolicinom cjelodnevnih korisnika doma. Uslijedila je nogometna utakmica, kojom smo se međusobno zbližili čak i više nego smo očekivali, te su tako obe strane stekle nove prijatelje i poznanike. Važno je napomenuti da su većina stvari koje su donirane one koje su građani Gospića dostavili prilikom sakupljanja odjeće i obuće za djecu obitelji polaznika OŠ dr. Jure Turića (akcija je već odrađena), a koje se u toj akciji nisu upotrijebile. Hvala svima jer bez vas niti ova akcija ne bi bila uspješna.