Sezona je u pripremi, a klub je jači za novu trenericu u najmlađim uzrastima.

Riječ je o Dubravki Rukavini, roditeljici koja se proteklih sezona odazivala pozivima, ali i svojevoljno javljala za ispomoć trenerima za gotovo svaki turnir gdje je u većini slučajeva bila i trener neke od naših ekipa. Sudjelovanjem na turnirima i vođenjem ekipa pokazala se kao veoma odgovorna osoba, izvrstan pedagog, motivator i uzor, te kao osoba koja posjeduje veliko razumijevanje rukometne igre. Navedene karakteristike nisu ostale nezamjećene od strane uprave kluba, a ovim putem se Dubravki zahvaljujemo što se priključila našoj rukometnoj obitelji.

Dubravka je osnovnu i srednju školu završila u Gospiću, akademske godine 1999./2000. upisala pravo u Rijeci, diplomirala 2005. godine od kada radi u pravosuđu.