Po prvi puta imamo i trenera golmana!

Dogovoren je i posljednji kotačić u popunjavanju mjesta na trenerskim pozicijama. U sezonu 2018./2019. ponosno ulazimo i s trenerom golmana Ivanom Brlićem. Brlić je svoje golmanske početke napravio u Rijeci u Rukometnom klubu “Zamet” 1993. godine gdje je proveo 10 godina te svlačionicu dijelio s, na tom području poznatim golmanima, Saršonom i Šimunovićem, kao i reprezentativcem Hrvatske Stevanovićem. Vodio je i mali rukomet 2005. godine zajedno s trenerom Tadejom Široka.

Kako sam kaže, ljubav i entuzijazam prema rukometu duguje treneru Sardeliću i treneru golmana Muhi. Veseli ga rad s mladim ličkim golmanima jer su, kako kaže njegov trenerski uzor Abas Arslanagić, upravo oni najvažnija karika u rukometnoj igri.

Ivanu želimo puno sreće u radu s nadom da će s nama ostati još puno sezona.