Seniorska momčad odigrala je u nedjelju, 26. ožujka 2023. godine, u Senju susret 15. kola 2. HRL Zapad protiv RK Mornar Dramalj-Crikvenica. Veoma bitnom pobjedom su na svoj konto upisali nova dva boda koja su ih zadržala na 1. mjestu u ukupnom poretku s 14 pobjeda i tek 1 porazom.

Igrači trenera Marina Bilića u utakmicu su ušli čvršće od protivnika i sve do 26. minute povećavali su svoju prednost do visokih +6 (17:11). Velikom serijom od 5:0 do kraja poluvremena igrači Mornara su smanjili razliku na tek +1 za Gospićane (18:17).

Gotovo cijelo drugo poluvrijeme igralo se „gol za gol“, a unatoč izravnom crvenom kartonu Markića koji je poremetio planove trenera Bilića, gospićki su rukometaši serijom 3:0 u 39. minuti utakmicu prevagnuli u svoju korist.

Navedena prednost i pobjeda 37:34 donijela je nova dva boda u tijesnoj borbi za ulazak u 1.HRL Jug.

Igrom se istaknuo odlični Kristijan Cvjetković s nevjerojatnih 13 postignutih golova.

RK MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 34:37 (17:18) – Cvjetković (13), Petrović (7), Markić (6), Merhar (4), Jelić (3), Krmpotić (2), Matulović (1), Pavelić (1)