Seniorska ekipa je u gostima odigrala još jednu prijateljsku utakmicu.

Ekipa od 12 igrača je sa svojim trenerom u Cazin otputovala u srijedu, 18.9.2019. godine, kako bi odigrala uzvratnu prijateljsku utakmicu protiv prijatelja iz Cazina.

Utakmica je, kao i ona u Gospiću, svih 60 minuta bila u egalu. Naša ekipa je gotovo cijelo prvo poluvrijeme provela u vodstvu od 1-3 gola, da bi u završnici domaćini iskoristili brojne zamjene koje je napravio trener Jeličić i na odmor otišli s jednim pogotkom prednosti (15:14). Serijom od 4:0 početkom drugog dijela ekipa Krajine odlazi na +4. Istom mjerom vraćaju naši igrači te pogotcima Jelića, Udiljka, Čovića, Marasa i Antića radimo serije 3:0 i 4:0 kojima smo došli u rezultatski plus.

Vodstvo smo do kraja utakmice, u kojem se s nekoliko obrana istakao golman Stilinović, zadržali i došli do nove pobjede rezultatom 28:27.

Ivan Jelić je postigao 9, Mate Pavelić 6, Marin Čović 4, dok su Sabljak i Udiljak dodali 3, odnosno 2 pogotka.