Nestao je Denis Pleša!

Dečko od svojih 20 i nešto godina nestao je s područja na kojima je obično obitavao. Primjetili su to njegovi prijatelji prije nekoliko dana kad su ga čekali da dođe, no on nije došao.Ne zna se što se zbilo. Prijatelji njegovi su užasnuti s ovim događajem. Navikli su na njegovu prisutnost i ljubaznost i sad ne mogu dalje.
Kako se to dogodilo nitko ne zna. Pretpostavlja se da ih je bilo više premda nikako nam ne može biti jasno koliko ih je moglo biti da njega spriječe u bilo kakvoj nakani koju je on u tom trenutku imao. Zašto? Kako? I na koji način? To su pitanja koja će uvijek ostati neodgovorena.

Sada nam ne ostaje ništa drugo nego čekati da dođe, da se opet vrati i pojavi na vratima koja će njemu uvijek biti otvorena. Ako ne prva automatska, od konobe poluautomatska će biti.

Javi se Deni!!!