Mlađi kadeti su u subotu, 23. veljače 2019. godine, u sklopu 1.HMKRL zapad gostovali u Labinu.

U 9. krugu 1.HMKRL zapad smo na utakmice u Labin otputovali bez izuzetno bitnih Kaštelana, Rajiča i Klobučara, te s nedovoljno oporavljenim Delišimunovićem, što se jako osjetilo u našoj igri.

Prva utakmice je bila protiv ekipe Arene iz Pule koju smo nakon neizvjenog prvog poluvremena uspjeli prelomiti u drugih 20 minuta i pobijediti s 9 pogodaka razlike.

Nakon jedne utakmice pauze na red je došla utakmice protiv RK Rudan Labin u koju smo ušli s, u prvoj utakmici ozljedama načetim, Nikolom Kovačevićem. Spomenute nedaće uvelike su utjecale na čvrstinu obrane što je i bio najveći problem u porazu od domaćina (17:21).

Brojne ozljede su nam u kratkom roku (2 izgubljene utakmice) upropastile gotovo savršeni učinak prvog dijela sezone, no borba za prva tri mjesta na ljestvici se nastavlja do samoga kraja.

MRK ARENA PULA – RK GOSPIĆ 16:25 (8:11) – Nikola Kovačević (6), Borna Milković (5), Ivan Starčević (4)

RK GOSPIĆ – RK RUDAN LABIN 17:21 (8:11) – Ivan Starčević (5), Borna Milković (5)