Mlađi kadeti su otputovali (subota 18.3.2017.) u Rijeku i odigrali 3 utakmice u sklopu lige Primorsko-goranske županije. U stopostotnom učinku (3 pobjede) prikazali smo vrlo dobar rukomet i zadovoljni se vraćamo u Gospić.

RK PEĆINE – RK GOSPIĆ I 17:22 – cijelu utakmicu smo bili u vodstvu (6:1, 9:7, 14:9, 18:13, 21:15), te ostvarili pobjedu koja niti u jednom trenutku nije došla u pitanje. Bruno Vukelić sa 6, te Luka Rukavina, Marko Kovačević i Tomislav Milković sa po 4 gola bili su najbolji pojedinci.

RK GOSPIĆ II – RK PEĆINE 34:10 – od samoga početka je bilo vidljivo da će samo biti upitno s koliko ćemo pogodaka razlike pobijediti. Razlika je rasla do konačnih +24. Najefikasniji su u našim redovima bili Filip Dizdar i Matej Suknaić s po 7, te Ivan Šikić s 5 pogodaka.

MRK ARBA – RK GOSPIĆ II 18:22 – znali smo da će utakmica biti tvrda i napeta, što je i pokazalo prvo poluvrijeme (11:11). U drugih 20 minuta za nijansu dižemo agresivnost u obrani, golman Biškupić  daje podršku svojim obranama što nam osigurava vodstvo (14:11, 17:13, 21:16) i pobjedu 22:18. Cijela ekipa je odigrala “svi za jednog’, jedan za sve”, a najviše pogodaka su postigli Matej Suknaić (7), Josip Starčević (5), te Ivan Kosović i Ante Rupčić (4).