U nedjelju, 12.11.2017., smo u Gospiću ugostili naše prijatelje iz Cazina (BIH).

Vikend slobodan od ligaških obveza mlađih kadeta iskoristili smo odigravši prijateljsku utakmicu s ekipom Krajine. Cilj je bio odigrati što duže pa je utakmica, s 2 odmora, ukupno trajala 80 minuta (2×25 i 1×30 minuta). Priliku su dobili svi igrači, dok su i jedan i drugi trener dobili dodatnu mogućnost za uigravanje i uvid u detalje koje treba popraviti u igri svoje ekipe.

Naši dečki su bili raspoloženi i razigrani, te vrlo rano napravili prednost 9:1 koju su malo po malo povećavali. Budući je bilo puno rotacija igrača po raznim pozicijama igra se u završnih 20 minuta malo razvodnila, a pobjeda je rezultatom 40:24 otišla u korist naše ekipe.

Hvala ekipi Krajine na čelu s trenerom Elmirom Šepićem što su prihvatili naš poziv, te se nadamo da se vidimo i u Cazinu.