U 6. kolu II HRL zapad odigranom u Gospiću protiv ekipe Arene ostvarili smo prvu pobjedu ove sezone.

Termin nedjelja, 12.11.2017. godine, je u Gradskoj sportskoj dvorani od 20 do 21,30 sati bio rezerviran za rukomet. Unatoč nepopularnom terminu za odigravanje utakmica, ali i odigravanju kvalifikacijske nogometne utakmice za SP između Grčke i Hrvatske, na tribinama se okupilo 100-tinjak gledatelja koji su nam pomogli da ostvarimo prvu pobjedu i osvojimo dva boda.

U jako neizvjesnoj i, vjerujemo, teško gledljivoj utakmici u kojoj je u prvih 30 minuta bilo čak 10 izjednačenja uvijek smo bili u blagoj prednosti i samo 2 puta bili u situaciji od 1 pogotka zaostatka. U drugom poluvremenu je vrlo dobrog Kolačevića na golu zamijenio još bolji Brkljačić, te smo se, nakon 17:16 na kraju prvog dijela, vrlo brzo odvojili na 3 pogotka prednosti (20:17, 21:18, 22:19, 23:20), a 15 – ak minuta prije kraja povećali i na +5 (25:20, 28:23). Gosti predvođeni Ikanovićem i Petrovićem ipak uspijevaju smanjiti na 29:28, no naši igrači su se uspjeli othrvati pritisku i golovima Jelića (1), Pavelića (1) i Antića (2) u posljednjih 5 minuta utakmice riješili pitanje pobjednika. Cijelu utakmicu gostima je probleme stvarala suradnja Antić – Pavelić, a uz sigurni dvojac Kolačević – Brkljačić na golu, najefikasniji su bili Jelić s 12, Pavelić s 11, Čović sa 6 i Antić s 4 pogotka.