Baške Oštarije trail 2021 doživio je svoje prvo izdanje.

Baške Oštarije trail 2021 je u subotu, 26. lipnja 2021. godine, u organizaciji PP Velebit, AK Velebit 2021 Gospić i Općine Karlobag na Baškim Oštarijama okupio veliki broj zaljubljenika u prirodu, trčanje i sport.

U konkurenciji seniora trčalo se na dužoj (18 trkača) i kraćoj stazi (67 trkača) dok je u dječjoj konkurenciji bilo stotinjak natjecatelja. Sa zadovoljstvom možemo reći i pohvaliti se da je među sudionicima bio i veliki broj mladih rukometaša našega kluba koji su u sklopu dječje utrke Velebitske vile i vilenjaci bili izuzetno usješni:

1. I 2. RAZREDI – DJEVOJČICE I DJEČACI (200m)

– djevojčice – Lara Hećimović – 1. mjesto

– dječaci – Roko Maras – 1. mjesto

 

3. I 4. RAZREDI – DJEVOJČICE I DJEČACI (400m)

– djevojčice – Nela Svetić Balenović – 1. mjesto

 

5. I 6. RAZREDI – DJEVOJČICE I DJEČACI (600m)

– dječaci – Ivano Jurić – 1. mjesto, Vito Maras – 2. mjesto

 

7. I 8. RAZREDI – DJEVOJČICE I DJEČACI (800m)

– djevojčice – Lea Stilinović – 1. mjesto

– dječaci – Marko Čačić – 1. mjesto

 

Bilo nam je veliko zadovoljstvo odazvati se pozivu organizatora, sudjelovati na jednom ovakvom sportskom događaju i svojim članovima, mladim rukometašima priuštiti još jednu lijepu, ugodnu i uspješnu sportsku subotu.

Čestitke organizatorima na uspješnoj organizaciji sa željmo da se vidimo i iduće godine.