Deseto izdanje turnira u malom rukometu “Mali medo” okupilo je oko 400 sportaša i sportašica iz Hrvatske i inozemstva koji su na izravan način pomogli našem projektu povrata ambalaže. Projekt su objeručke prihvatili naši članovi koji su tijekom održavanja turnira sakupili 2 pune vreće boca, oko 300 komada. Za povrat je odgovaralo njih 267, što nam je osiguralo još malo sredstava koja bi se po sadašnjem planu trebala utrošiti u dresove naših mlađih članova.

Povrat ambalaže dogovoren je u Super Konzumu, Zagrebačka 18, 53000 Gospić (iza hotela Ana), te ovim putem pozivamo sve zainteresirane da novce od povrata ubace u posebno uređenu kasicu Rukometnog kluba “Gospić” i time pomognu djelovanju naših mladih rukometaša.