Svakim danom nas je sve više.

Mate Pavelić, rođen u Gospiću 20. rujna 1990. godine, dijete je našega kluba. Boje Rukometnog kluba “Gospić” branio je u gotovo cijeloj svojoj karijeri, a prve rukometne korake napravio je još 12. siječnja 1998. godine kada je kao dijete od nenavršenih 8 godina postao našim članom.

Tijekom niza godina Mate je postao neizostavni kotačić seniorske ekipe koja se trenutačno bori za 1. mjesto u 3.HRL zapad, pouzdani igrač i gotovo nepogrješivi strijelac.

Njegov interes za trenerskim pozivom polako se počeo realizirati. Nakon upisivanja trenerske škole ukazala mu se prilika za vođenje grupa na Udbini.

Mijenjati će trenericu Antoniju Pavelić (bolest) na treninzima grupa na Udbini i na taj način stjecati prijekopotrebno iskustvo za samostalno vođenje ekipe koje bi trebalo krenuti u jesenskom periodu.

Vjerujemo da će Mate odraditi odličan posao i da će svoje bogato znanje i entuzijazam prema rukometu uspjeti prenijeti na naše male rukometaše.