Djevojčice 2006. godišta i mlađe su u Rijeci nastavile s obvezama u ligi Primorsko – goranske županije.

Nakon duže pauze ekipa djevojčica trenerice Bebe Romac krenula je u subotu, 1. veljače 2020. godine, u proljetni dio natjecanja.  Za protivnice smo imali ekipe Senie i Liburnije Opatije II koja se natječe sa starijim igračicama izvan konkurencije.

Slaba predstava protiv županijskog rivala iz Senja donijela nam je na kraju previsoki poraz, dok je puno bolji, srčaniji i odlučniji pristup protiv starijih i fizički prejakih protivnica iz Opatije našim rukometašicama pokazao put kojim moraju ići kako bi došle na željenu razinu.

 

ŽRK SENIA – RK GOSPIĆ 20:16 (11:9) – Stilinović (7), Devčić (3), Ivančić (2), Jelinić (2), Holjevac A. (1), Borovac I. (1)

RK GOSPIĆ – ŽRK LIBURNIJA OPATIJA II – 5:15 (2:7) – Devčić (4), Jelinić (1)