U subotu, 2. lipnja 2018. godine, održana je akcija “Hodanjem do zdravlja” koja zaskužila potporu od oko 250 sudionika.

Drugu godinu zarednom je u organizaciji Hrvatske liječničke komore – podružnice Ličko-senjske županije organizirana akcija “Hodanjem do zdravlja” čiji je cilj potaknuti građane na kretanje i brigu o svojem zdravlju. Nazočnima se obratila dr. Mirjana Vrkljan Radošević, predsjednica podružnice Hrvatske liječničke komore Ličko-senjske županije i zahvalila se svima koji su odlučili podržati ovaj projekt. Nakon uvodnog govora svi prisutni su se uputili na ranije određenu desetkilometarsku rutu šetanja po ulicama Gospića, dok su za one najmlađe na trgu Stjepana Radića u Gospiću organizirane igre razne igre.

Može se reći da je akcija u potpunosti uspjela budući je okupila nešto više od 250 sudionika, a oko 50 naših članova i njihovih roditelja.