Odazvali smo se i pomogli DND Gospić u novoj volonterskoj akciji.

DND Gospić nas je pozvao da im se u subotu, 29.8.2020. godine, s nekoliko članova priključimo i pomognemo u realiziranju nove volonterske akcije koja je za cilj imala izradu klupa od paleta za vanjski prostor za rad s djecom koji se nalazi iza Pučkog otvorenog učilišta u Gospiću.

Materijal za realizaciju akcije osiguran je preko projekta “Minute razonode” financiranog od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, dok je Arhiv Gospić osigurao palete.

Bio je ovo prvi dio radne akcije tijekom koje su potrebni dijelovi skrojeni i ofarbani temeljnom bojom, dok će se završni radovi odraditi na akcijama koje slijede.

Naravno da smo se i ovoga puta odazvali i s nekoliko članova seniora i mlađih uzrasta pomogli u potrebnim poslovima, te da ćemo isto napraviti i na svaki sljedeći poziv.