Utrka “Kros Jasikovac 2019” doživjela je svoje 5. izdanje.

U subotu, 25. svibnja 2019. godine, su naši članovi bili raspoređeni na tri događanja. Dječaci i djevojčice 2009. godišta su postigli velike uspjehe (zlato i srebro) na turniru u Pisarovini, a dječaci 2008. i 2010, godišta na sličan su način (zlato i bronca) okončali turnir u Senju.

I treće događanje, kros utrka u šumi Jasikovac, vrvjelo je od naših članova koji su pokazali svoje sposobnosti ii kvalitetan rad trenera, te u velikom broju zauzeli svoja mjesta na postoljima u različitim kategorijama.

Naš klub je sa svojim članovima tijekom posljednjih godina podržavao brojne sportske, ali i ostale aktivnosti kojima smo htjeli edukacirati i širiti svijesti djece te na taj način pokušati direktno utjecati na pozitivne pomake u društvu. Tu praksu ćemo, davanjem podrške ovakvih i sličnih hvalevrijednih događaja, zasigurno u budućnosti i nastaviti.

 

REZULTATI (naši članovi)

 

1. i 2. razred – djevojčice:

– 1. mjesto: Nela Svetić Balenović

– 2. mjesto: Mia Vukelić

 

3. i 4. razred – djevojčice:

– 3. mjesto: Marta Šulentić

 

5. i 6. razred – dječaci:

– 3. mjesto: Vedran Hećimović

 

5. i 6. razred – djevojčice:

– 2. mjesto: Lea Stilinović

 

7. i 8. razred – dječaci:

– 1. mjesto: Ivan Jergović

– 3. mjesto: Ivan Starčević

 

7. i 8. razred – djevojčice:

– 1. mjesto: Danijela Šop